Wybory do Samorządu Studenckiego – Kandydaci

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Kandydatów do Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu! Na zapoznanie się z kandydaturami macie czas do 1 grudnia. Jeżeli macie pytania do kandydatów, możecie zadać je w komentarzu pod postem na naszych kanałach Social Media. Wybory odbędą się w dniach 2-4 grudnia.

DAMIAN DUDZIAK

Nazywam się Damian Dudziak i jestem studentem III roku prawa, którego napędza nie tylko pragnienie zdobywania wiedzy, ale także zaangażowanie w aktywne kształtowanie środowiska studenckiego.

Moje doświadczenie zawodowe w branżach takich jak prawo czy finanse oraz członkostwo w organizacjach studenckich (np. ELSA, Court Watch) świadczy nie tylko o chęci ciągłego rozwoju, ale także potwierdza umiejętność efektywnej pracy w zespole. Dzięki temu mogę zagwarantować Wam płynność w komunikacji ze mną oraz bezproblemową współpracę.

Moimi priorytetami są:

• Stworzenie środowiska, w którym każdy student będzie miał możliwość podniesienia swojej wartości na rynku pracy
  • Wzmacnianie głosu studentów zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych. Zapewniam, że Wasze pomysły oraz opinie będą słyszalne
  • Zwiększenie ilości aktywnych kół naukowych
  • Wspieranie innowacyjnych pomysłów np. konkursów, warsztatów

Zdecydowanie wierzę, że dzięki współpracy z Wami będziemy mogli wprowadzić pozytywne zmiany na naszej uczelni.

Głosując na mnie, głosujesz na siebie!

ALEKSANDRA ŁADNA

Hej, nazywam się Aleksandra Ładna i jestem studentką II roku prawa stacjonarnego.

Od zeszłego roku pełnię funkcję starosty i planuję również zaangażować się w działalność samorządu.  Uważam, że jestem osobą otwartą, komunikatywną oraz całkiem nieźle radzę sobie z organizacją oraz pracą w zespole.

Moim celem jest przede wszystkim wpływ na rozwój życia studenckiego. Chciałabym skupić się na integracji studentów naszej uczelni oraz tworzeniu przyjemnej atmosfery dla wszystkich, ponieważ uczelnia to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy.

Co do mojego doświadczenia, to z samorządami uczniowskimi oraz ogólnie pojętą sferą społeczną byłam związana od szkoły podstawowej do końca liceum i chciałabym dalej realizować się oraz udoskonalać swoje umiejętności w Samorządzie Studenckim WSP.

Z góry dziękuję za zaufanie :)!

MATEUSZ MATUSZCZYK

Nazywam się Mateusz Matuszczyk, jestem studentem III roku Prawa i z ogromną radością chciałbym kontynuować moją przygodę z Samorządem Studenckim naszej Uczelni.

W kręgu moich zainteresowań jest przede wszystkim sport, a precyzując piłka nożna. Mogę się poszczycić tym, że nie tylko jestem aktywnym zawodnikiem od ponad 10 lat, ale również sędziowałem przez kolejne 2 lata. Prócz rozwoju fizycznego bardzo cenię sobie również rozwój intelektualny. W wolnym czasie chętnie zagłębiam się w literaturę fantastyczną oraz  postapokaliptyczną w postaci filmów, książek czy gier. Wzorując się moimi idolami, tj. Andrzej Sapkowski, Dmitrij Głuchowski, George R.R. Martin, Mike Pondsmith – moim marzeniem jest wykreowanie nowego uniwersum ze wspomnianej tematyki.

Na co dzień jestem aktywnym członkiem społeczności studenckiej, zaangażowanym w różnorodne działania na terenie Wyższej Szkoły Prawa. Od ponad roku piastuję stanowisko skarbnika w naszym uczelnianym Kole Nauk Penalnych LIBERUM. Wraz z resztą zarządu staramy się tworzyć dla Was ciekawe inicjatywy/spotkania mające za cel pogłębienie naszego wspólnego zainteresowania, jakim jest prawo karne. Ponadto, od marca bieżącego roku stanowię część Samorządu Studenckiego WSP.

Wszystko to przyczyniło się do zdobycia przeze mnie nowych umiejętności interpersonalnych, zdolności organizacyjnych oraz kreatywności, które pozwalają mi skutecznie współpracować z Wami, moi koledzy i koleżanki, oraz z władzami Uczelni.

Decydując się na aktywność w Samorządzie Studenckim, chcę mieć realny wpływ na nasze życie studenckie. Zależy mi na tym, aby reprezentować głos studentów, rozumieć ich potrzeby i inicjować działania, które przyczynią się do tworzenia lepszego środowiska akademickiego dla nas wszystkich.

NATALIA SZTUKOWSKA

Cześć! Mam na imię Natalia i jestem studentką I roku Prawa na naszej uczelni. Interesuję się kryminalistyką oraz sportem. Skąd pomysł na moją kandydaturę do samorządu? Jestem osobą zorganizowaną, odpowiedzialną,
pracowitą. Lubię nowe wyzwania, często pomagam organizować akcje charytatywne, zbiórki na różne cele, które wspierają finansowo organizacje lub potrzebujących.

Mam nadzieję, że WSP pozwoli nam bliżej się poznać:

• wspólnie zorganizować ciekawe wydarzenia integracyjne lub sportowe np. pikniki, maratony,
  • wprowadzić uczelniane gadżety tj. personalizowane torby lub bluzy,
  • zorganizować Talent Day, w którym studenci mogliby zaprezentować swoje talenty, pasje lub hobby
  • zapewnić wyjścia do placówek, których funkcjonowanie chcieliby poznać nasi koledzy i koleżanki

———————————————————————————————————–

Harmonogram wyborów na stronie: harmonogram