Zdjęcia wrzucania kartki do urny

Kandyduj do Samorządu Studenckiego!

Informujemy, że w dniach 02-04.12.2023 odbędą się wybory do Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Prawa, ponieważ obecny zarząd kończy swoją kadencję. 

W wyborach może wystartować każdy student naszej Uczelni. Jeżeli zatem rozpiera Cię energia do działania i czujesz, że będziesz idealnym reprezentantem spraw studenckich przed władzami Uczelni, chcesz pomagać innym studentom, mieć wpływ na funkcjonowanie Uczelni i współorganizować wydarzenia naukowe, kulturalne i akcje charytatywne – koniecznie zgłoś swoją kandydaturę!

Harmonogram wyborów 2023 do Samorządu Studenckiego WSP:

  • 17.11 – 26.11 – zgłoszenia kandydatów
  • 27.11 – 01.12 – kampania wyborcza
  • 02.12 – 04.12 – wybory do Samorządu Studenckiego
  • 7.12 – ogłoszenie wyników

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Osoby zainteresowane kandydowaniem proszone są o wysłanie zgłoszenia na maila samorzad@prawowroclaw.edu.pl Zgłoszenia będą przyjmowanie do dnia 26 listopada włącznie. Wraz ze zgłoszeniem prosimy o przesłanie zdjęcia oraz informacji o sobie oraz kilku argumentów, dlaczego to na Was studenci powinni głosować – informacje te zostaną opublikowane na stronie internetowej w celu zapoznania Studentów WSP z kandydaturami oraz na tablicy ogłoszeń na terenie Uczelni.

Informacje na temat funkcjonowania Samorządu

Więcej informacji na temat funkcjonowania Samorządu Studenckiego WSP znajdziecie na stronie internetowej Uczelni oraz na profilu samorządu w serwisie Facebook. Poniżej link do informacji na temat zadań i obowiązków Samorządu studenckiego – kandydatów prosimy o zapoznanie się z jego treścią:

Regulamin Samorządu Studenckiego w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu – zobacz

W przypadku pytań dotyczących wyborów, przeprowadzenie kampanii etc., zachęcamy do kontaktu z Samorządem przez stronę samorządu na Facebooku lub mailowo: samorzad@prawowroclaw.edu.pl.