Informacja o spotkaniu

Spotkanie z firmą KNOWABLE

Drodzy Studenci i Absolwenci Prawa w WSP. mamy przyjemność zaprosić Was na spotkanie z przedstawicielami KNOWABLE, amerykańskiej firmy, która świadczy usługi prawnicze dla klientów ze Stanów Zjednoczonych 

To doskonała okazja dla wszystkich, którzy myślą o rozwoju kariery w amerykańskiej firmie. Podczas spotkania będzie można poznać drogi rozwoju zawodowego w Knowable, wartości firmy oraz kluczowe informacje o rekrutacji.  Spotkanie składać się będzie z dwóch części – w części praktycznej specjaliści z Knowable opowiedzą o swojej codziennej pracy i zapoznają uczestników z rodzajami umów analizowanych w Knowable, a więc będzie można dowiedzieć się więcej o procesie analizy umów, rozwijając przy tym swoje praktyczne umiejętności.

Spotkanie odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) w Auli WSP w godz. 13:00-15:00. Czekają na Was niespodzianki i quiz z nagrodami .

Zapisy na spotkanie prowadzi Akademickie Biuro Karier. 

Knowable informacja o spotkaniu

Knowable jest amerykańską firmą, która świadczy usługi prawnicze dla klientów ze Stanów Zjednoczonych. W Polskim oddziale zatrudnionych jest około 180 prawników, którzy na co dzień analizują dokumenty klientów w celu dostarczania im kluczowych danych, na bazie których podejmują decyzję. W pracy wykorzystywany jest głównie język angielski, ponieważ jest to firmowy język służący w codziennej komunikacji. Knowable jest również częścią międzynarodowej korporacji LexisNexis.