II Studencka Zimowa Zbiórka dla Zwierząt

PANEL DYSKUSYJNY – ROZWÓJ ZAWODÓW PRAWNICZYCH

O rynku usług prawniczych, ścieżkach kariery, rozdźwięku między nauką a praktyką i wielu innych sprawach rozmawiali ze studentami nasi eksperci – adwokaci, sędzia i doradca podatkowy.

Panel został zorganizowany przez Samorząd Studentów Wyższej Szkoły Prawa. W dyskusji udział wzięli:

🌟 Doradca Podatkowy Pan Jan Pietrzak, 🌟 Pani Adwokat dr Anna Supranowicz, 🌟 Pani Adwokat dr Magdalena Kornak oraz 🌟 Sędzia Sądu Okręgowego we Wrocławiu Pan Tomasz Krawczyk.

🎤 Spotkanie poprowadziła Bianka Różnowicz

Po przywitaniu i przedstawieniu prelegentów, którzy opowiedzieli o swoich kwalifikacjach i ścieżkach kariery, rozpoczęto dyskusję. Skupiała się ona na 4 grupach tematycznych:

👉 Rynek usług prawniczych

👉 Wybór drogi

👉 Praktyka a nauka

👉 Jakość kształcenia

Panel był ogromnie ciekawy! Nasz Samorząd zapowiada kolejne inicjatywy – zaglądajcie tu, by błyskawicznie się o nich dowiadywać!

schronisko

Koło Nauk Penalnych „Liberum” w dniach 21.11-02.12.2017r. zorganizowało Studencką Zimową Zbiórkę dla Zwierząt z TOZ Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, mieszczącego się przy ulicy Ślazowej 2. Inicjatywa cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród studentów Wyższej Szkoły Prawa, a także osób spoza uczelni, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie. Zebrane dary tzn. 3 duże kartony karmy dla psów i kotów oraz kilkanaście sztuk koców i poduszkę Przewodnicząca Koła Ewa Czajka zawiozła do siedziby schroniska.

Zarząd Koła bardzo serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołączyli się do wydarzenia, a w szczególności osobom spoza uczelni, które pomogły w organizacji Studenckiej Zimowej Zbiórki dla Zwierząt: Paulinie Kicmal i Wojciechowi Kustoszowi za udostępnienie prywatnego samochodu i pomoc w dostarczeniu darów do schroniska.