Już w lutym rusza Nocny kurs prawa!

Wyższa Szkoła Prawa zaprasza na Nocny kurs prawa!

Już 23 lutego rozpocznie się pierwsza edycja „Nocnego kursu prawa”, nowej inicjatywy WSP, której celem jest propagowanie wiedzy prawniczej. Kurs składa się z dziesięciu wykładów online trwających po 1,5 godziny. Prowadzącymi wykłady będą teoretycy i praktycy prawa, specjaliści w dziedzinie, której będzie dotyczył wykład. Gospodarzem każdego spotkania oraz jego moderatorem będzie Prorektor ds. dydaktyki, dr Marcin Rudnicki, radca prawny. Atutem kursu jest jego nowoczesna formuła, wzorowana na audycjach popularno-naukowych, podczas których eksperci w formie rozmowy przedstawiają w przystępny sposób wybrane zagadnienia.

Każdy wykład rozpocznie się o godzinie 20.30 i będzie prowadzony za pośrednictwem aplikacji Microsoft Teams, co zapewnia szeroki dostęp do kursu oraz wygodę uczestnictwa. Udział w „Nocnym kursie prawa” jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy wypełnić formularz zgłoszeniowy lub wysłać zgłoszenie na adres mailowy: nocnykursprawa@prawowroclaw.edu.pl. Uczestnicy, którzy wezmą udział w ponad 60% wykładów otrzymają certyfikat uczestnictwa.

Szczegółowy harmonogram wykładów, regulamin uczestnictwa oraz formularz zapisów można znaleźć na stronie: https://prawowroclaw.edu.pl/uczelnia/nocny-kurs-prawa/

 

 

 

 

Projekt „Nocny kurs prawa” jest realizowany przez Wyższą Szkołę Prawa z siedzibą we Wrocławiu i dofinansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki w ramach programu „Społeczna odpowiedzialność nauki”.