Zdjęcie z rady liderów

Rada Liderów kierunku Prawo

W dniu 17 stycznia 2024 r. w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu mieliśmy przyjemność gościć naszych interesariuszy zewnętrznych oraz bliskich współpracowników na Radzie Liderów kierunku Prawo. W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, renomowanych wrocławskich kancelarii prawnych, sądów, prokuratury a także społeczności studenckiej naszej Uczelni.

Podczas spotkania rozmawialiśmy przede wszystkim na tematy związane z różnymi aspektami realizacji praktyk zawodowych – począwszy od założeń teoretycznych programu studiów, a skończywszy na faktycznej ich organizacji i odbywaniu. Na spotkaniu Rady Liderów miał miejsce także kolejny etap debaty na temat najbliższej perspektywy rozwojowej Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu w zakresie kształcenia w obszarze nauk prawnych.

Zdjęcie zbiorowe uczestników rady