Zdjęcie przedstawiające akt immatrykulacji

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024

Z przyjemnością informujemy, że uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2023/2024 w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu odbędzie się 29 września o godz. 12.00 w Auli Uczelni przy ul. Św. Jadwigi 12 we Wrocławiu.

Wykład inauguracyjny pt. „Uczelnia wyższa w kształtowaniu współczesnego humanizmu i ładu społecznego” wygłosi dr hab. Zdzisław Jagiełło. Tradycyjnie częścią uroczystości będzie także immatrykulacja, podczas której reprezentacja studentów I roku złoży ślubowanie i zostanie przyjęta w poczet studentów naszej Uczelni.

Na zakończenie odśpiewana zostanie pieśń Gaudeamus igitur, radosny hymn rozbrzmiewający z początkiem października we wszystkich uczelniach.

Program Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024 w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu:

1. Hymn Rzeczypospolitej Polskiej.
  2. Przemówienie inauguracyjne JM Rektor dr Anny Krajewskiej-Smardz.
  3. Uroczysta immatrykulacja Studentów pierwszego roku.
  4. Przemówienie przedstawiciela Studentów.
  5. Wykład inauguracyjny pt. „Uczelnia wyższa w kształtowaniu współczesnego humanizmu i ładu społecznego” dra hab. Zdzisława Jagiełło.
  6. Uroczyste odśpiewanie pieśni ,,Gaudeamus igitur”.
  7. Zakończenie uroczystości.

Szczegółowe informacje na temat możliwości udziału w uroczystości studenci I roku otrzymają mailowo od pracowników Biura Rekrutacji.