Samorząd Studencki zaprasza na Bal Studenta – Aktualizacja

Drodzy Studenci,

Z uwagi na liczne pytania termin zapisów na Bal Studenta został przedłużony do 27 czerwca! Do tej daty każdy Student, który chce wziąć udział w Balu musi się zapisać i zapłacić ZA SIEBIE, wykonując przelew na kwotę 300 zł na numer rachunku, który zostanie przesłany mailem po zapisaniu się. 

Przedłużony został termin zapłaty ZA OSOBĘ TOWARZYSZĄCĄ. Wpłaty mogą być dokonywane do 15 dnia miesiąca – w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu. Terminem OSTATECZNYM jest 15 września.

Zachęcamy do zapisywania się na to wyjątkowe wydarzenie. Więcej informacji oraz link do zapisów znajdziecie poniżej.

 


 

Miło nam poinformować, że po latach przerwy powraca Bal Studenta w Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu, czyli tradycyjna zabawa w strojach wieczorowych studentów, absolwentów, wykładowców oraz pracowników naszej Uczelni.

Impreza odbędzie się 10 listopada 2022 r (czwartek) o godzinie 20.00 w pięknej sali balowej w Zamku Topacz (Główna 12, 55-040 Ślęza), a jej motywem przewodnim będzie CASINO. Koszt uczestnictwa w Balu Studenta wynosi 300 zł od osoby. Dla studentów, którzy zdecydują się na zaproszenie osoby towarzyszącej, koszt wyniesie 600 zł. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą do 15 czerwca 2022 roku.

Chcesz wziąć udział Balu Studenta? Wypełnij poniższy formularz:

https://docs.google.com/forms/d/1jQwzP-9Gz3db0FgAYNsqlle1scJLiwR8eGOTbq27rrA/edit

Zapisane osoby otrzymają na swój uczelniany adres e-mail informację z numerem rachunku bankowego, na który będzie można wpłacić pieniądze. Studenci, którzy zapiszą się w maju będą mieli możliwość zapłaty od pary w ratach – 300 zł w maju i 300 zł do 15 czerwca. Przy zapisach w czerwcu należy wpłacić całą kwotę do dnia 15 czerwca.

Więcej o miejscu balu, czyli Zamku Topacz: www.zamektopacz.pl

W razie pytań dotyczących imprezy zapraszamy do kontaktu z Samorządem Studenckim: samorzad@prawowroclaw.edu.pl