ABK

Zostań wolontariuszem The World Games 2017

„WOLONTARIUSZE NA START – METĄ THE WORLD GAMES 2017”

  1. Światowe Igrzyska Sportowe – The World Games będą największą imprezą sportową w roku 2017. Poprzednie edycje organizowano między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Japonii. Od 2000 roku Igrzyska Sportów Nieolimpijskich odbywają się pod patronatem Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego. Obok Igrzysk Olimpijskich, jest to największa multisportowa impreza na świecie.

Niemal 3500 zawodników będzie rywalizować na 24 obiektach we Wrocławiu i okolicy, a nad przebiegiem zawodów będzie czuwać m.in. ponad 1000 wolontariuszy.

Jedną z 31 dyscyplin w programie Igrzysk jest Lacrosse kobiet. Jeśli kochasz ten sport i chcesz się sprawdzić w roli organizatora, ta informacja jest dla Ciebie !

Wolontariusze, których poszukujemy, będą zaangażowani w obszarach takich jak: obszar zawodów, media, opieka nad drużynami czy ceremonie medalowe. Zgłoszenia zbierane są do końca lutego 2017, a poszukiwani są ludzie z całego świata! W zamian za Twoje zaangażowanie i poświęcony czas, Wrocławski Komitet Organizacyjny oferuje Ci m.in. wyżywienie, pakiet szkoleń oraz Certyfikat potwierdzający udział w programie wolontariackim. Dodatkowo, co możesz zyskać, to przede wszystkim możliwość współorganizacji zawodów swojej ukochanej dyscypliny podczas wielkiej, międzynarodowej imprezy, a także niesamowitą satysfakcję, drogocenne doświadczenie i nowych przyjaciół z różnych zakątków świata.

Zgłoś się już teraz i dołącz do tego niezapomnianego wydarzenia we Wrocławiu. Formularz znajdziesz na stronie TheWorldGames2017.com/Wolontariat, a wszelkie informacje uzyskasz pisząc na adres wolontariat@theworldgames2017.com. Nie zapomnij polubić naszego profilu na facebooku: https://www.facebook.com/TWG2017.

wolontariat