Zostań radcą prawnym! Spotkanie z OIRP we Wrocławiu

Jesteś studentem Prawa w WSP ? Myślisz o aplikacji radcowskiej? Chcesz dowiedzieć się, dlaczego warto wstąpić w szeregi “niebieskiego” samorządu prawniczego? Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, które odbędzie się w poniedziałek 5 czerwca o godz. 14.30 w siedzibie naszej Uczelni (sala nr 4).

Podczas spotkania nasi Goście – mec. Krystian Mularczyk, Wicedziekan Rady; mec. Robert Staszewski, Wicedziekan ds. aplikacji i opiekun III roku aplikacji oraz mec. dr Ewa Żołnierczyk, opiekunka II roku aplikacji, podzielą się z Wami własnymi doświadczeniami oraz wiedzą o karierze zawodowej radcy prawnego. To także wyjątkowa okazja, aby poznać kluczowe informacje o aplikacji radcowskiej, zarobkach radców prawnych oraz szerokim spektrum możliwości działania i rozwoju zawodowego, jakie oferuje bycie radcą prawnym.

Spotkanie odbędzie się w ramach wydarzenia ,,Tydzień akademicki – zostań radcą prawnym”  inicjatywy stworzona przez Krajowa Izba Radców Prawnych we współpracy z wybranymi uczelniami w całej Polsce i Okręgowymi Izbami Radców Prawnych. Wydarzenie ma na celu przybliżenie zawodu radcy prawnego. 

 

Powiązane strony: studia we Wrocławiu