Dziewczyna z brytyjską flagą

Przygotuj się do egzaminu TOLES

Informujemy, że już niebawem ruszają w Wyższej Szkole Prawa kolejne kursy przygotowawcze do egzaminu TOLES. W tym roku akademickim prowadzone będą kursy przygotowujące do egzaminu: TOLES FOUNDATION oraz TOLES HIGHER.

Zapisy odbędą się w dniu 16 października 2023 (poniedziałek), godz. 18.30 w auli Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu, ul. Św. Jadwigi 12. Dla studentów oraz pracowników Uczelni obowiązują specjalne ceny zarówno kursów, jak i egzaminów. Szczegółowe informacje na temat kursów przygotowawczych do egzaminu TOLES  znaleźć można na stronie: TOLES Kursy przygotowawcze

Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu od 2015 roku jest autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym prestiżowego egzaminu TOLES (Test of Legal English Skills). Uczelnia wpisana jest na międzynarodową listę centrów egzaminacyjnych na całym świecie.