Biuro Karier WSP zaprasza do udziału w “Grze o karierę”

Biuro Karier WSP zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach przygotowanych w ramach tegorocznej edycji „Gry o Karierę”!

Chcesz stworzyć profesjonalne CV, które przyciągnie spojrzenia rekruterów? Dowiedzieć się, dlaczego CV to Twoja wizytówka? A może chcesz zwiększyć swoją efektywność w codziennym wykonywaniu zadań i poznać skuteczne metody zarządzania czasem? Te i wiele innych inicjatyw czeka na Ciebie podczas tegorocznej edycji Ogólnopolskiego projektu „Gra o Karierę”.

Biuro Karier WSP zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach przygotowanych w ramach tegorocznej edycji „Gry o Karierę” organizowanej jako wspólna inicjatywa w ramach Dolnośląskiej Sieci Biur Karier:

1. Warsztat online “Jak stworzyć profesjonalne CV, które przyciągnie spojrzenia rekruterów?”

Termin: 16.05 godz. 13:00-15:00

Dobre CV to w dzisiejszych czasach wizytówka kandydata i „wejściówka” na rozmowę rekrutacyjną. Jednak jak stworzyć profesjonalne CV, które przyciągnie spojrzenia rekruterów? Na to i inne pytania odpowie podczas warsztatu Doradca zawodowy.

Czego się dowiecie i będziecie mieli okazję przećwiczyć?

  • jak stworzyć nowoczesne CV i jakiego kreatora najlepiej użyć?
  • dlaczego obecnie CV to rodzaj oferty marketingowej?
  • jak napisać jedną z najważniejszych sekcji w Twoim CV, czyli profil zawodowy?
  • co napisać w CV, jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia zawodowego?
2. Warsztat online “Jak skutecznie zarządzać czasem i podnieść swoją efektywność?”

Termin: 17.05 godz. 14:00-16:00

Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek nie nadążać za goniącymi cię zobowiązaniami i zadaniami? Często myślisz, że czas płynie po prostu za szybko i nigdy nie uda ci się wykonać wszystkich zadań? Sztuka dobrego zarządzania czasem nie jest darem, z którym człowiek się rodzi lub nie, jest umiejętnością do wypracowania. Zapraszamy do udziału w warsztacie, podczas którego:

  • poznasz metody skutecznego zarządzania czasem
  • zwiększysz swoją efektywność w codziennym wykonywaniu zadań.
Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do gry! 

Chcesz wziąć udział w warsztacie przygotowanym przez Biuro Karier WSP? Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qnyNywu82rGnVwis7

Pełną listę lista wydarzeń tegorocznej edycji Ogólnopolskiego projektu „Gra o Karierę” znaleźć można na stronie: www.graokariere.wordpress.com/najnowsza-edycja/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wykaz inicjatyw realizowanych przez Biura Karier zrzeszone w Dolnośląskiej Sieci Biur Karier >>>