SPOTKANIA Z PRACODAWCAMI – MUNDUROWE PIĄTKI 2024

“Mundurowe Piątki”, czyli spotkania ze służbami mundurowymi w ramach cyklu “spotkania z pracodawcami” w roku 2024 odbyły się w nowej formule. Studenci brali udział w wizytach studyjnych, podczas których zobaczyli codzienne funkcjonowanie różnych jednostek, poznali specyfikę służby w danej formacji mundurowej oraz wymagania przebieg procesu rekrutacyjnego, mogli również usłyszeć od funkcjonariuszy o pracy i wyzwaniach z jakimi muszą się mierzyć na co dzień.

W kolejne piątki w kwietniu i maju studenci odwiedzili: Referat Patroli Konnych Straży Miejskiej Wrocławia, Placówkę Straży Granicznej we Wrocławiu Strachowicach, Wydział Techniki Kryminalistycznej Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, Areszt Śledczy we Wrocławiu. siedzibę Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Ostatnim akcentem było spotkanie z przedstawicielami Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w siedzibie Uczelni.